Dames 03

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Tim Aper
Coach Maarten Stubbé
Trainer Job van Haagen
Aanvoerder Marieke van Leeuwen
Aanvoerder Diede Smit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oss D2 Berkel-Enschot D2 9:30
DES D2 Den Bosch D2 11:00
Breda D3 Etten-Leur D3 11:45
Berkel-Enschot D3 Zwart-Wit D3 14:00
Goirle D2 Tilburg D4 14:45
Etten-Leur D2 Push D3 15:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Etten-Leur D2 3 9 3 0 0
2 Push D3 3 7 2 1 0
3 Den Bosch D2 3 6 2 0 1
4 Oss D2 3 6 2 0 1
5 DES D2 3 5 1 2 0
6 Berkel-Enschot D3 3 4 1 1 1
7 Tilburg D4 3 4 1 1 1
8 Etten-Leur D3 3 3 1 0 2
9 Zwart-Wit D3 3 3 1 0 2
10 Berkel-Enschot D2 3 2 0 2 1
11 Breda D3 3 1 0 1 2
12 Goirle D2 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt HC Etten-Leur D3 11:45 thuis - Oryx
9 okt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3 12:15 uit
16 okt Berkel Enschot D3 09:45 thuis - PS Poelman
30 okt HC Etten-Leur D2 n.n.b thuis
6 nov MHC DES D2 11:00 uit
13 nov Oss D2 n.n.b thuis
20 nov M.H.C. Goirle D2 10:45 uit
27 nov B.H.V. Push D3 n.n.b thuis
5 mrt HC Tilburg D4 n.n.b thuis
12 mrt Berkel Enschot D2 n.n.b uit
19 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2 n.n.b thuis
26 mrt HC Etten-Leur D3 n.n.b uit
2 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3 n.n.b thuis
16 apr Berkel Enschot D3 n.n.b uit
23 apr HC Etten-Leur D2 n.n.b uit
14 mei MHC DES D2 n.n.b thuis
21 mei Oss D2 n.n.b uit
4 jun M.H.C. Goirle D2 n.n.b thuis
11 jun B.H.V. Push D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 (1-2)scheduled
Den Bosch D2 Zwart-Wit D3 (2-0)scheduled
Push D3 DES D2 (2-2)scheduled
Tilburg D4 Breda D3 (1-0)final
Goirle D2 Oss D2 (0-2)scheduled
Berkel-Enschot D2 Berkel-Enschot D3 (0-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Berkel-Enschot D3 Den Bosch D2 (1-0)scheduled
DES D2 Tilburg D4 (2-2)scheduled
Breda D3 Berkel-Enschot D2 (2-2)final
Etten-Leur D2 Goirle D2 (3-1)final
Oss D2 Push D3 (1-4)final
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 (3-2)scheduled
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
Push D3 Goirle D2 (3-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Berkel-Enschot D2 DES D2 (0-1)scheduled
Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D3 (2-1)scheduled
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 (3-5)scheduled
Tilburg D4 Oss D2 (0-3)final
Den Bosch D2 Breda D3 (4-2)final