Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sven Coenen
Coach Willem de Keijzer
Trainer Sven Coenen
Manager Monique Baudoin

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Reigers H1 Alphen H1 14:45
Groningen H1 Zwart-Wit H1 14:45
Union H1 Xenios H1 14:45
Zoetermeer H1 HIC H1 14:45
Leonidas H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Qui Vive H1 Breda H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Xenios H1 3 9 3 0 0
2 Leonidas H1 3 7 2 1 0
3 Reigers H1 3 7 2 1 0
4 Berkel-Rodenrijs H1 3 6 2 0 1
5 Breda H1 3 5 1 2 0
6 Qui Vive H1 3 4 1 1 1
7 Alphen H1 3 4 1 1 1
8 Zwart-Wit H1 3 4 1 1 1
9 Union H1 3 3 0 3 0
10 Zoetermeer H1 3 0 0 0 3
11 Groningen H1 3 0 0 0 3
12 HIC H1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt U.H.C.QUI VIVE H1 14:45 uit
9 okt R.H.V. Leonidas H1 14:45 thuis - Oryx
16 okt HIC H1 14:45 uit
30 okt Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
6 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b uit
13 nov HC Alphen H1 14:45 uit
20 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis
27 nov Xenios H1 n.n.b uit
5 mrt Union H1 n.n.b uit
12 mrt GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
19 mrt MHC de Reigers H1 n.n.b uit
26 mrt U.H.C.QUI VIVE H1 n.n.b thuis
2 apr R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
16 apr HIC H1 n.n.b thuis
23 apr Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
30 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b thuis
7 mei HC Alphen H1 n.n.b thuis
14 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit
21 mei Xenios H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Zoetermeer H1 (5-4)final
Alphen H1 Xenios H1 (0-3)scheduled
Breda H1 Union H1 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs H1 Groningen H1 (3-1)final
HIC H1 Reigers H1 (3-5)final
Leonidas H1 Qui Vive H1 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive H1 HIC H1 (11-3)final
Reigers H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-1)final
Groningen H1 Breda H1 (3-4)final
Union H1 Alphen H1 (4-4)final
Xenios H1 Zwart-Wit H1 (3-2)final
Zoetermeer H1 Leonidas H1 (1-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Union H1 (3-3)scheduled
Alphen H1 Groningen H1 (6-2)final
Breda H1 Reigers H1 (4-4)final
Berkel-Rodenrijs H1 Qui Vive H1 (2-1)final
HIC H1 Leonidas H1 (1-10)final
Xenios H1 Zoetermeer H1 (4-1)scheduled