Heren 04

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Reinout Pouw

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Were Di H5 Zwart-Wit H4 9:00
Shot H2 Etten-Leur H3 10:45
Prinsenbeek H2 Push H3 10:45
Goirle H2 Breda H3 10:45
Etten-Leur H4 Den Bosch H7 13:40
Breda H4 Push H4 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Etten-Leur H4 3 9 3 0 0
2 Den Bosch H7 3 9 3 0 0
3 Shot H2 3 7 2 1 0
4 Breda H4 3 7 2 1 0
5 Push H4 3 6 2 0 1
6 Breda H3 3 5 1 2 0
7 Were Di H5 3 3 1 0 2
8 Zwart-Wit H4 3 3 1 0 2
9 Prinsenbeek H2 3 3 1 0 2
10 Etten-Leur H3 3 0 0 0 3
11 Push H3 3 0 0 0 3
12 Goirle H2 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt B.H.V. Push H4 14:15 thuis - Janus Vaten
9 okt HC Etten-Leur H4 11:00 thuis - Janus Vaten
16 okt SHOT H2 n.n.b uit
30 okt Hockeyclub Prinsenbeek H2 n.n.b thuis
6 nov M.H.C. Goirle H2 10:30 uit
13 nov Were Di Tilburg H5 n.n.b thuis
20 nov Hockeyclub 's-Hertogenbosch H7 n.n.b uit
27 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit H4 n.n.b thuis
5 mrt BH&BC Breda H3 n.n.b thuis
12 mrt B.H.V. Push H3 n.n.b uit
19 mrt HC Etten-Leur H3 n.n.b thuis
26 mrt B.H.V. Push H4 n.n.b uit
2 apr HC Etten-Leur H4 n.n.b uit
16 apr SHOT H2 n.n.b thuis
23 apr Hockeyclub Prinsenbeek H2 n.n.b uit
14 mei M.H.C. Goirle H2 n.n.b thuis
21 mei Were Di Tilburg H5 n.n.b uit
4 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H7 n.n.b thuis
11 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Etten-Leur H3 Etten-Leur H4 (0-5)scheduled
Push H3 Push H4 (1-6)scheduled
Breda H3 Breda H4 (3-3)scheduled
Den Bosch H7 Prinsenbeek H2 (4-3)final
Zwart-Wit H4 Shot H2 (1-7)final
Were Di H5 Goirle H2 (3-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Breda H4 Push H3 (5-2)final
Push H4 Etten-Leur H3 (1-0)scheduled
Shot H2 Breda H3 (1-1)final
Etten-Leur H4 Were Di H5 (4-2)scheduled
Goirle H2 Den Bosch H7 (0-6)final
Prinsenbeek H2 Zwart-Wit H4 (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Push H4 Etten-Leur H4 (1-3)scheduled
Den Bosch H7 Were Di H5 (4-3)scheduled
Push H3 Shot H2 (1-4)scheduled
Etten-Leur H3 Breda H4 (1-4)scheduled
Zwart-Wit H4 Goirle H2 (8-3)scheduled
Breda H3 Prinsenbeek H2 (4-1)scheduled