Heren 09

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Louis van den Reek
Manager Floris Bob van Elzelingen
Aanvoerder Daniƫl Mesritz
Aanvoerder Sjoerd Rijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Liberty H3 Zwart-Wit H5 10:45
DES H3 Were Di H7 11:00
Goirle H3 Shot H4 12:15
Gilze-Rijen H2 Walcheren H1 12:45
Tilburg H8 Breda H6 15:00
Breda H9 Prinsenbeek H3 17:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Walcheren H1 3 9 3 0 0
2 Breda H6 3 9 3 0 0
3 Zwart-Wit H5 2 6 2 0 0
4 Shot H4 2 6 2 0 0
5 Were Di H7 3 6 2 0 1
6 DES H3 3 4 1 1 1
7 Tilburg H8 3 3 1 0 2
8 Gilze-Rijen H2 2 1 0 1 1
9 Liberty H3 3 0 0 0 3
10 Goirle H3 2 0 0 0 2
11 Prinsenbeek H3 1 0 0 0 1
12 Breda H9 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Hockeyclub Prinsenbeek H3 17:00 thuis - Oryx
9 okt HC Gilze Rijen H2 14:00 thuis - Renova
16 okt M.H.C. Goirle H3 12:15 uit
30 okt MHC Liberty H3 n.n.b thuis
6 nov HC Tilburg H8 n.n.b uit
13 nov MHC DES H3 n.n.b thuis
20 nov HC Walcheren H1 15:00 uit
27 nov Were Di Tilburg H7 n.n.b thuis
5 mrt BH&BC Breda H6 n.n.b thuis
12 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H5 n.n.b uit
19 mrt SHOT H4 n.n.b thuis
26 mrt Hockeyclub Prinsenbeek H3 n.n.b uit
2 apr HC Gilze Rijen H2 n.n.b uit
16 apr M.H.C. Goirle H3 n.n.b thuis
23 apr MHC Liberty H3 n.n.b uit
14 mei HC Tilburg H8 n.n.b thuis
21 mei MHC DES H3 n.n.b uit
4 jun HC Walcheren H1 n.n.b thuis
11 jun Were Di Tilburg H7 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
DES H3 Tilburg H8 (3-2)final
Were Di H7 Goirle H3 (3-1)scheduled
Zwart-Wit H5 Prinsenbeek H3 (10-0)final
Shot H4 Gilze-Rijen H2 (4-1)scheduled
Walcheren H1 Liberty H3 (3-0)scheduled
Breda H6 Breda H9 (4-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Goirle H3 Breda H6 (0-3)scheduled
Gilze-Rijen H2 DES H3 (2-2)final
Prinsenbeek H3 Shot H4 (0-9)scheduled
Tilburg H8 Walcheren H1 (1-7)final
Liberty H3 Were Di H7 (2-3)final
Breda H9 Zwart-Wit H5 (0-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Shot H4 Breda H9 (7-0)scheduled
Prinsenbeek H3 Gilze-Rijen H2 (0-4)scheduled
Walcheren H1 DES H3 (5-3)final
Were Di H7 Tilburg H8 (1-3)final
Breda H6 Liberty H3 (4-3)scheduled