Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_keeper.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg
Junioren
Senioren
Organisatie
Bestuur - Mail
Charlotte Louwers Voorzitter
Pim Janus Tophockey junioren & Vice-voorzitter
Esther Wassmann Secretaris
Bas Sonneveldt Penningmeester
Willem de Keijzer Tophockey senioren
Ellen Deckers Breedtehockey junioren en jongste jeugd
Barbara Versleijen Breedtehockey senioren
Koert van Damme Algemene Zaken
Vertrouwenscontactpersonen - Mail
Bart Vaessen Vertrouwenscontactpersoon  mail
Ellen de Jager Vertrouwenscontactpersoon  mail
Administratie en Communicatie
Esther Wassmann Bestuursverantwoordelijke
Communicatie - Mail
Carmen Verheijen Voorzitter
Charissa Koenraads-kok Website & Social Media
Anouk Vriens Website & Social Media
Marloes Poelman-Morsink Website
Vacature Social Media
Vacature Narrow Casting
Robin van Eck Adviseur
Gevonden Voorwerpen - Mail
Caroline de Vos tot Nederveen Cappel-Reinders Folmer
Ledenadministratie - Mail
Marijke De Jong-van Amerongen Ledenadministrateur
LISA beheer - Mail
Saskia Beljaars Beheerder
Barbara van der Loo Beheerder
Arbitrage - Mail
Koert van Damme Bestuursverantwoordelijke
Arbitragecommissie - Mail
René Verhoeven Voorzitter
Job van Haagen Voorzitter en CS+ leercoach
Sandra den Uyl Tuchtzaken (gele en rode kaarten)
Jaap Korteweg Tuchtzaken (gele en rode kaarten)
Bart Herklots Opleider en begeleider CS
Vacature Organisatie en planning CS cursussen
Vacature Begeleider CS
Vacature Begeleider CS
Breedtehockey junioren en jongste jeugd
Ellen Deckers Bestuursverantwoordelijke
Jongste Jeugd Commissie - Mail
Hanneke Hoek Voorzitter  mail
Lonneke Vossenberg-bloem Hockeyschool  mail
Linda van Beek Hockeyschool  mail
Judith Broekers- van Valkenburg 3-tallen  mail
Ingrid de Graaf 3-tallen  mail
Lonneke van Hooff 6-tallen  mail
Danielle Roks-de Bruijn 6-tallen  mail
Joris Wels 8-tallen  mail
Robert de Vos tot nederveen Cappel 8-tallen  mail
Stephanie Janus Training hockey-voetbal  mail
TC Jeugd - Mail
Lars Huijbregts HOT AB  mail
Marjolein Verheem HOT CD  mail
Jessia Harten Bandleider A/B jeugd
Lisette van Beveren-jacobs Bandleider A/B jeugd
Jurriën de Vries Bandleider MC/D
Wilbert Versteeg Bandleider JC/D
Wedstrijdsecretariaat junioren - Mail
Sandra den Uyl Wedstrijdsecretaris junioren
Conny van Zwol Wedstrijdsecretaris junioren
Wedstrijdtafel - Mail
Anne-Fleur Driessen- Veenstra Wedstrijdtafel  mail
Breedtehockey senioren
Barbara Versleijen Bestuursverantwoordelijke  mail
TC Heren - Mail
Daniël Mesritz Heren
Louis van den Reek Heren
TC Senioren - Mail
Liz Marquart Scholtz Dames
Trimhockey - Mail
Jacqueline Stubbé Coördinatie (Dinsdag)  mail
Wedstrijdsecretariaat senioren - Mail
Jeroen Kappers Wedstrijdsecretaris senioren
Clubhuis - Mail
Charlotte Louwers Bestuursverantwoordelijke
Clubhuiscommissie - Mail
Barbara van der Loo Secretaris, agendabeheer
Luc Kroon Penningmeester
Jasper Hylkema Innovatie & Contracten
Patricia Janus Coordinatie bar zaterdag
Natasja van Langeveld Coordinatie bar zondag
Hubert Bischoff Evenementen
Jan Baudoin Facilitair
Tip Bootz Facilitair
Comité van Aanbeveling
Eveline Ytsma
Huub van Haagen
Joost Bauwens
Financieel Beleid - Mail
Bas Sonneveldt Bestuursverantwoordelijke
Clubkleding - Mail
Matthijs Tak
Materialencommissie - Mail
Bart Herklots
Piet de Bekker
Remko Koenraads
Sponsorcommissie - Mail
Didier Möller
Martine Vissers
Arnoud Slooff
Vincent van der Loo
Louis van den Reek
Titjana Brillenburg Wurth - Ruygt
Douwe Weerstra
Lieke Kranendonk - van Helvoirt
Jeugdbestuur - Mail
Ellen Deckers Bestuursverantwoordelijke
Co Konings Begeleider
Sportiviteit & Respect - Mail
Koert van Damme Bestuursverantwoordelijke
Stefan Smit Voorzitter
Anniek Schalekamp
Koert van Damme
Marjolein de Jong
Mirjam Berger
Tophockey commissie - Mail
Pim Janus Bestuursverantwoordelijke
Willem de Keijzer Bestuursverantwoordelijke
Nic Hagemeijer Adviseur
Eveline Ytsma Adviseur
Tophockey junioren - Mail
Pim Janus Bestuursverantwoordelijke
Roland de Korte Lijncoordinator JA 1/2, JB 1/2
Thomas Martens Lijncoordinator MA 1/2, MB 1/2
Jeroen van der Linden Lijncoordinator JC 1/2, JD 1/2
Albert Bruggeman Lijncoordinator MC 1/2, MD 1/2
Tophockey senioren - Mail
Willem de Keijzer Bestuursverantwoordelijke
Paul Dingemans Coordinatie H1, H2
Barbara Onsman Coordinatie D1, D2
Tucht commissie - Mail
Koert van Damme Bestuursverantwoordelijke
Joris Roks Voorzitter
Jennifer Schreinemakers
Lieke Kranendonk
Linda Küppers
Matthijs Oehlen
Stef van der Made
Yvo van Griensven
Ilou Nolet-felix
Zaalhockey commissie - Mail
Pim Janus Bestuursverantwoordelijke
Matthijs Tak Voorzitter
Matthijs Tak Wedstrijdsecretariaat KNHB Competitie
Bart Herklots Wedstrijdsecretariaat KNHB Competitie
Annemiek Lengs Wedstrijdsecretariaat Breedtezaalcompetitie
Henk Lohuis Wedstrijdsecretariaat Breedtezaalcompetitie
Saskia Beljaars Planning