Onze club
Nieuws
Activiteiten
Gevonden voorwerpen
Over BH&BC
Wie is wie
Historie
Eregalerij
Vacatures
Hockey
Wedstrijden
Trainingen
Teams
Uitslagen
Hockey voor Jongste Jeugd
Hockey voor voetballers
Zaalhockey
Medifit Fysiotherapie
Sportiviteit & Respect
Arbitrage
Tuchtcommissie
Materialen
Lidmaatschap
Inschrijfformulier
Contributie
Sfeerproeven
Gegevens wijzigen
Opzeggen
Vertrouwenscontactpersonen
Verzekering
Sponsoring
Onze sponsoren
Sponsormogelijkheden
Teamsponsoring
Lustrum voor sponsoren
Agenda
Contact
Mijn BHBC
Trainingsschema
Veld
Zaal
Hoofdschema
Schema 2de seizoenshelft 23-24
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Dit schema loopt van 19-2-2024 t/m 14-6-2024
Senioren
D04
20:00 - 21:30
V5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D08
20:00 - 21:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DDW1
20:00 - 21:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ03
20:00 - 21:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ1
20:00 - 21:30
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ2
20:30 - 22:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DO25-4
20:00 - 21:30
V3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Ìs DO25-5
Junioren A
MO18-1
18:30 - 20:00
V4 - CD
Trainer(s)
Liane Leemans
Opmerkingen
MO18-3
18:30 - 20:00
V5 - AB
Trainer(s)
Florien van Zwol
Opmerkingen
MO18-4
18:30 - 20:00
V5 - CD
Trainer(s)
Viktor Korteweg
Opmerkingen
Junioren B
MO16-1
18:30 - 20:30
V4 - AB
Trainer(s)
Niels Meijeren
Opmerkingen
MO16-2
18:30 - 20:00
V2 - CD
Trainer(s)
Diederik van Zwol
Opmerkingen
Junioren C
MO14-1
18:30 - 20:00
V2 - AB
Trainer(s)
Saskia Beljaars
Opmerkingen
MO14-2
17:00 - 18:30
V4 - AB
Trainer(s)
Kiki van Dijk
Opmerkingen
MO14-3
17:00 - 18:30
V4 - CD
Trainer(s)
Diederik van Zwol
Opmerkingen
MO14-4
17:00 - 18:30
V5
Trainer(s)
Sophie Mooldijk
Opmerkingen
MO14-5
17:00 - 18:30
MV
Trainer(s)
Ottilie Swinkels
Opmerkingen
MO14-6
17:00 - 18:30
V5
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
HJ01
20:30 - 22:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ02
20:00 - 21:30
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JO18-2
20:30 - 22:00
V4 - AB
Trainer(s)
Jibbe van der Schenk
Opmerkingen
JO18-3
18:30 - 20:00
MV
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
JO16-1
19:00 - 20:30
V1 - AB
Trainer(s)
Vincent Opgelder
Opmerkingen
JO16-2
19:00 - 20:30
V1 - CD
Trainer(s)
Pepijn de Kort
Opmerkingen
JO16-3
18:30 - 20:00
V3 - CD
Trainer(s)
Mats Melis
Opmerkingen
JO16-4
18:30 - 20:00
V3 - AB
Trainer(s)
Matts Rademakers
Opmerkingen
Junioren C
JO14-1
17:00 - 18:30
V2 - AB
Trainer(s)
Nils de Wit
Okke Janus
Opmerkingen
JO14-2
17:00 - 18:30
V2 - CD
Trainer(s)
Douwe Vonk
Huib Claes
Opmerkingen
JO14-3
17:00 - 18:30
V3
Trainer(s)
Pepijn de Kort
Opmerkingen
JO14-4
17:00 - 18:30
V3
Trainer(s)
Gijs van den Berg
Teun van den Berg
Opmerkingen
Overig
17:00 - 19:00
V1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Carrousel training O12
Keeperstraining senioren
20:30 - 21:30
MV
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining H1